• Wpisów: 9
  • Średnio co: 246 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 19:44
  • Licznik odwiedzin: 1 558 / 2463 dni
 
linaweri
 
(Z bloga malymiszmasz.blogspot.com)

Nie mam co robić, więc stwierdziłam, że mogę na te pytanka odpowiedzieć.

1. Jaka jest Twoja największa zaleta?
hmmm... cierpliwość.

2. Gdybyś mogła coś w sobie zmienić co by to było?
Raczej niczego nie chciałabym w sobie zmieniać, chociaż włosy mogłyby być nieco dłuższe ;)

3. Podążasz ślepo za modą czy podchodzisz do niej z dystansem?
Przyznaję, że w ogóle nie kieruję się modą, nie mam takiej potrzeby, ani ochoty. Mam swój własny styl, który bardzo mi odpowiada. ;)

4. Jaka jest sentencja, cytat, który utkwił Ci w pamięci?

“Próbowałem tłumaczyć rodzicom, że życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia [...]. Potem się nie docenia, uważa się, że jest [...] za krótkie [...].  W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka [...]." ~"Oskar i Pani Róża”" - Smutno ci? - pyta Marco. [...]
  - Nie, tylko patrzę na to czerwone niebo. Zastanawiam się, czy krwawi, bo musi ustąpić miejsca ciemności." B. Baraldi - "Scarlett"

I wiele, wiele innych...

5. Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Hmmm... to trudne pytanie. Nie wiem teraz, co dokładnie zamierzam robić w przyszłości, ale wiem, że chcę być KIMŚ. To bardzo ogólna odpowiedź, ale na razie chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć inaczej. Wiem, że na pewno nie będę lekarzem, ponieważ mam za słabe nerwy. Może dostanę się na jakieś studia muzyczne za granicę? Hahaha, cóż, zawsze można mieć marzenia, prawda? ;)

6.Co sądzisz o kosmetykach naturalnych?

Bardzo, ale to bardzo je lubię ;) Nie dość, że często są o wiele tańsze od tych reklamowych, to jeszcze niesamowicie działają na moich włosach. Najbardziej lubię firmę Alterra :D Z olei zakochałam się w oleju rycynowym i tym do masażu z Alterry.

7. Uprawiasz jakiś sport?

Jedynie to, co w szkole - siatkówka, koszykówka, piłka nożna... W wakacje zamierzam codziennie biegać, by pozbyć się nadmiaru tłuszczyku ;)

8. Z jakiego powodu prowadzisz bloga?

Nie mam komu się wygadać ;) Moja rodzina dostaje szału, słysząc samo słowo "WŁOSY", więc muszę się z kimś tym podzielić. Jest to też dobra droga do oderwania się od rzeczywistości, od polityki, podwyższenia wieku emerytalnego itp. Wiecie, co mam na myśli :)

9. Co sądzisz o sukienkach i spódnicach maxi?

Nie noszę spódnic ani sukienek, więc nie mam zdania ;p

10. Jaki makijaż lubisz najbardziej?

Nie maluję się na co dzień. Jeżeli gdzieś wychodzę, to stawiam na naturalność - często moi znajomi nawet nie zauważają, że mam na sobie jakikolwiek makijaż. ;)

11.Odżywiasz się zdrowo?

Nie sądzę ;) Staram się ograniczać słodycze, jeść więcej warzyw, ale czasami jest to nie możliwe z powodu braku czasu (ciężko jest pogodzić 2 szkoły...) Mam nadzieję, że kiedyś moje nawyki żywieniowe ulegną poprawie, ale na razie się na to nie zapowiada ;)

Zapraszam do zabawy każdą bloggerkę, która ma na to ochotę! :D Odpowiadajcie ;)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków